# | Név | Szak |
---|
1 | Balatoni Bori | biológia BSc I. |
2 | Csaplár Viktor | matematika BSc III. |
3 | Dékány Csaba | programtervező informatikus BSc II. |
4 | Dörgő Daniella | kémia MSc II. |
5 | Érfalvy Dávid | biológia MSc I. |
6 | Fazekas Fanni | biológia MSc I. |
7 | Ficsór István Dávid | matematika-kémia tanár osztatlan IV. |
8 | Fleiner Zsigmond György | matematika BSc II. |
9 | Futó Ákos | földtudomány BSc IV. |
10 | Gáspár Attila | matematikus PhD I. |
11 | Glück Krisztina | Meteorológia MSc II. |
12 | Gurzó József | fizika BSc II. |
13 | György Zoltán | fizika MSc I. |
14 | Hegedűs Dániel | matematika BSc III. |
15 | Horváth Anna Lili | programtervező informatikus MSc I. |
16 | Horváth Donát | kémia MSc II. |
17 | Huba Flóra Anna | biológia BSc II. |
18 | Jánosik Áron | matematika MSc I. |
19 | Jánosik Máté | matematika BSc II. |
20 | Kadlecsik Ádám | fizika MSc I. |
21 | Kalocsai Zoltán | matematika BSc II. |
22 | Kapdos Ádám | kémia MSc I. |
23 | Karikó Csongor Csanád | autonómrendszer informatikus MSc II. |
24 | Karvaly Krisztián Márk | kémia BSc II. |
25 | Kertész Balázs Zoltán | fizika BSc II. |
26 | Kinyó András | fizika BSc II. |
27 | Koós Márton János | programtervező informatikus BSc III. |
28 | Kóródi Lőrinc | biológia BSc III. |
29 | Kőrösi Ákos | matematikus MSc III. |
30 | Kovács Benedek | matematikus PhD II. |
31 | Kovács Dániel | geológus MSc II. |
32 | Mácsai Dániel | matematika BSc III. |
33 | Máté Lőrinc | matematika BSc I. |
34 | Mendei Barna | fizikus MSc I. |
35 | Mikulás Zsófia | matematika MSc II. |
36 | Mocskonyi Mirkó György | fizikus PhD II. |
37 | Molnár Barnabás | fizika BSc I. |
38 | Molnár Bence | geofizikus MSc IV. |
39 | Molnár Mátyás | fizika MSc II. |
40 | Molnár-Szabó Vilmos | matematika BSc I. |
41 | Nádor Benedek | matematika BSc I. |
42 | Nagy Rebeka Ráhel | biológia BSc III. |
43 | Osztényi József | matematika BSc III. |
44 | Ottó Panna | programtervező informatikus BSc III. |
45 | Pék Fruzsina | környezettan MSc I. |
46 | Pőcze Barnabás | programtervező informatikus MSc II. |
47 | Porupsánszki István | matematikus PhD IV. |
48 | Radics Nóra | biológia BSc III. |
49 | Simon-Zsók Anett | fizika BSc II. |
50 | Sütő Félix | programtervező informatikus BSc II. |
51 | Szépvölgyi Gergely | fizika BSc II. |
52 | Szobota András | vegyész PhD IV. |
53 | Szünder Barna Ferenc | programtervező informatikus MSc I. |
54 | Takács Késa Róza | kémia BSc II. |
55 | Tárkányi András | fizika BSc II. |
56 | Téglás Panna | fizika BSc II. |
57 | Toronyi András | fizika BSc II. |
58 | Tóthi Tamara | geofizikus MSc I. |
59 | Varga Szilárd | kémia BSc I. |
60 | Varga Vázsony | fizika BSc III. |
61 | Várkonyi Zsombor | matematika BSc III. |
62 | Vass Bálint | fizika BSc II. |
63 | Világos Blanka | Csillagász MSc II. |
64 | Zsubrits Ábel | kémia PhD II. |
# | Név | Szak |
---|
1 | Antal Virág | biológia BSc IV. |
2 | Babcsányi István János | kémia BSc III. |
3 | Bakos Anna | biotechnológia MSc II. |
4 | Bánrévi Gábor András | földtudomány BSc II. |
5 | Baumann Kristóf Péter | fizika BSc II. |
6 | Bertalan Dániel László | programtervező informatikus BSc I. |
7 | Biborka Dániel | programtervező informatikus BSc I. |
8 | Blázsik Árpád | fizika BSc II. |
9 | Borbényi Márton | Elméleti Matematika PhD II. |
10 | Bujbáczi Fanni Luca | környezettan BSc I. |
11 | Csatlós Botond | fizika MSc V. |
12 | Csere Zsanett | biológia BSc II. |
13 | Csima Tekla | biológia BSc I. |
14 | Csizmadia Miklós Dániel | matematika BSc II. |
15 | Csoma Balázs | biológia BSc III. |
16 | Csontos András | fizika BSc II. |
17 | Csordás Kevin Gábor | fizika BSc II. |
18 | Dernovics Eszter Dalma | biológia BSc I. |
19 | Dobolyi Zsófia | biológus MSc I. |
20 | Dudás István | biológia BSc I. |
21 | Fey Dávid | fizika BSc I. |
22 | Fogarasi András | matematika BSc II. |
23 | Fraknói Ádám | matematikus MSc II. |
24 | Füredi Erik Benjámin | matematika BSc III. |
25 | Gábriel Tamás | matematika BSc I. |
26 | Gelencsér Orsolya | Környezettudomány PhD IV. |
27 | Gereczi Botond Géza | Geológus MSc I. |
28 | Hajós Balázs | matematika BSc I. |
29 | Haskó Zsolt | biológia BSc I. |
30 | Horváth Áron | matematika BSc III. |
31 | Horváth Laura | környezettan BSc IV. |
32 | Kempf Alex | matematika BSc II. |
33 | Kercsó-Molnár Anita | |
34 | Kiglics Mátyás | programtervező informatikus MSc IV. |
35 | Kökényesi Márk Péter | matematika BSc II. |
36 | Koleszár Domonkos | matematika BSc II. |
37 | Kovács Balázs Csaba | fizika BSc II. |
38 | Kövér Blanka | matematika BSc III. |
39 | Krecht Regina | |
40 | Lévai Dominik Márk | fizika BSc I. |
41 | Mamuzsics Gergő | fizika BSc VI. |
42 | Mazug Péter | matematika BSc IV. |
43 | Melján Dávid Gergő | matematika BSc I. |
44 | Mogyorósi Bálint | matematikus MSc II. |
45 | Móra Márton Barnabás | matematika BSc I. |
46 | Nagy Bence Botond | földtudomány BSc I. |
47 | Nagy Leila Vivien | matematika BSc I. |
48 | Nagy Levente | matematika BSc II. |
49 | Nemeskéri Dániel | fizika BSc I. |
50 | Orbán Áron | földtudomány BSc II. |
51 | Orosz Bálint | programtervező informatikus MSc II. |
52 | Pákozdi Áron | |
53 | Pituk Sára | matematikus MSc IV. |
54 | Pivoda Tomás | programtervező informatikus MSc II. |
55 | Sajósi Benedek | kémia BSc II. |
56 | Schlitt Bence | |
57 | Sebők Mátyás | programtervező informatikus BSc III. |
58 | Slézia Dávid | |
59 | Somogyi Dalma | matematika BSc II. |
60 | Stingli József | programtervező informatikus BSc II. |
61 | Szabó Eszter | matematika BSc II. |
62 | Szalay Gergő | programtervező informatikus MSc II. |
63 | Szanyi Attila | matematika BSc I. |
64 | Szigeti Boldizsár László | fizika BSc II. |
65 | Sztranyák Gabriella | matematika BSc I. |
66 | Takács Dóra | fizika BSc III. |
67 | Tarcsa Virág | biológia BSc III. |
68 | Tárkányi Damján Péter | matematikus MSc II. |
69 | Tófalvi Tamás | Informatika PhD II. |
70 | Vincze Vázsony Viktor | biológia BSc II. |